Адаптер CAN-шини CANREADER2

Код товару: 35408
Бренд: Eurosec
Тільки ОПТ

0 відгуків
Короткий опис

Не для продажу у інтернет-магазинах. У роздрібних точках продажу допускається реалізація лише разом із встановленням!

Адаптер CAN шин литовської компанії Kodinis Raktas – виробника сигналізацій Eurosec. Підходить для більшості автомобілів на нашому ринку (підтримує понад 600 моделей авто).

Даний товар в інтернет магазини не відвантажується

Адаптер CAN-шини CANREADER2 – електричний прилад, що надає можливість встановлення систем тривожної сигналізації без інтерфейсу CAN в автомобілі, обладнані CAN-шиною (рис. 1). У автомобілях різних моделей – різні протоколи роботи CAN-шин. З цієї причини CANREADER2 перш за все зобов'язаний ідентифікувати протокол і перевірити, чи відповідає ідентифікований протокол будь-якої моделі автомобіля, що знаходиться в списку (див. CANDATA.xls на сайті www.kodinis.lt). Якщо протокол відповідає моделі автомобіля зі списку, CANREADER2 починає зчитувати дані CAN-шини і конвертувати в сигнали, зрозумілі системі тривожної сигналізації. 

Залежно від автомобіля, CANREADER2 здатний контролювати двері автомобіля, капот, багажник, запалювання, роботу двигуна, педаль гальма та стан центрального замку. Пристрій також використовується при керуванні центральним замком, покажчиками поворотів та закриттям вікон.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ.

Діапазон робочих температур: ................................... - 40°C / +85°C.

напруга живлення ................................................ ..... 9 - 15 В (пост. напруга);

середній струм споживання в черговому режимі ...... не більше 20 мА;

максимальний струм виходу..........................................не більше 8 мА.

 

Відгуки Адаптер CAN-шини CANREADER2 
Увійдіть щоб залишити відгук.
Перехідник для підключення CAN модуля Sigma-Magnum
#27331
Перехідник для підключення CAN модуля Sigma-Magnum
Перехідник для підключення CAN модулів Sigma до автосигналізації Magnum Smart серії
Тільки ОПТ
Адаптер CAN-шини iDatalink BLADE AL (для MAGICAR G300AS)
#40164
Адаптер CAN-шини iDatalink BLADE AL (для MAGICAR G300AS)
Не для продажу у інтернет-магазинах. У роздрібних точках продажу допускається реалізація лише разом із встановленням! Сучасний CAN модуль для автосигналізації MAGICAR G300AS з функцією безключового обходу штатного імобілайзера, який підтримує більше 4000 моделей авто.
Тільки ОПТ