Блок навігації з накладним тачскріном. Сумісна з будь-якими моніторами. Функція TTS (перетворення тексту на мову) для вибраних мов. Просте оновлення функцій з картки пам'яті SD. Функція автоматичного збільшення Auto Zoom. Відображення картки в режимах 3D/2D. Вбудований блютуз із виносним мікрофоном. В комплект входить (7") панель тачскрін.
Блок навігації для автомобілів BMW. Функція TTS (перетворення тексту на мову) для вибраних мов. Просте оновлення функцій з картки пам'яті SD. Функція автоматичного збільшення Auto Zoom. Відображення картки в режимах 3D/2D. Вбудований блютуз із виносним мікрофоном.
Блок навігації для автомобілів Audi, обладнаних мультимедійною системою Concept, із підтримкою зовнішнього сенсорного скла (у комплекті). Дозволяє підключити систему навігації на штатний монітор авто. Цей адаптер також дозволяє підключати зовнішні відеопристрої, такі як DVD-плеєр, ТВ-тюнер, камеру заднього виду та інше до вбудованого монітора автомобіля.
Блок навігації для автомобілів Audi, обладнаних мультимедійною системою MMI 2G, із підтримкою зовнішнього сенсорного скла (у комплекті). Дозволяє підключити систему навігації на штатний монітор авто. Цей адаптер також дозволяє підключати зовнішні відеопристрої, такі як DVD-плеєр, ТВ-тюнер, камеру заднього виду та інше до вбудованого монітора автомобіля.
Автонавігатор Garmin nuvi 250 включає в себе масу додаткових функцій, які можуть стати в нагоді під час подорожі: програма для перегляду зображень JPEG, калькулятор і т.д.
Чергова новинка від бренду автомобільної електроніки Tenex – GPS-навігатор серії М (Marco), названої на честь великого мандрівника та першовідкривача, Tenex 60М – з'явився на ринку України.
Відрізняється від приладів серії встановленої картою Європи та комплектацією адаптером FM-трафіку та технологією Bluetooth та унікальної функції попереднього перегляду перехресть та розв'язок
Розміщення дисплея: Інтегрований 7" TFT Кольоровий, 800x480 Innolux, Features: Touch-screen. Розмір внутрішньої пам'яті: 2 ГБ. Флеш карти: Supported up to 4ГБ Micro SD Card
Повнокольоровий сенсорний екран 5.0 дюйми, Супер-тонкий корпус – всього 12.5мм, Інтуїтивний пошук адреси, Дорожні розв'язки та будівлі в 3D, Чіткі голосові підказки в дорозі, Розширене планування маршруту, Інтелектуальне масштабування
Здобути впевненість у дорозі дуже просто! Достатньо придбати Garmin Nuvi 2407 LT з функціями Lane assist та trafficTrends (інформація про пробки на дорозі). Екран діагоналлю 4.3 дюйма працює в альбомній та портретній орієнтації, що надає можливість використовувати девайс як в автомобілі, так і під час пішої прогулянки.
GPS-навігатор DIGITAL DGP-5060 ідеально збалансований усіма необхідними функціями. П'ятидюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 480х272 пікселів дозволить якісно виводити всі дані. Навігатор живиться від бортової мережі автомобіля, але також має вбудований акумулятор ємністю 1100 мАг. Встановлено операційну систему Windows CE 5.0, що є перевагою - адже для цієї ОС можна встановити безліч карток і навігаційних програм. А наявність Bluetooth значно розширює мультимедійні можливості пристрою.