CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'єм підключення в автомобілях: RENAULT Koleos 17-18. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового управління.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'єм підключення в автомобілях: RENAULT Captur 15-17. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового управління.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом підключення в автомобілях: RENAULT Kadjar 16/ Kadjar(Азія) 17. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового керування.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом підключення в автомобілях: RENAULT Kangoo 12. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового керування.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом підключення в автомобілях: RENAULT Megane 18. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового керування.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом підключення в автомобілях: RENAULT Megane 04/ Fluence 10-14/ Symbol 15/ Clio 16/ Sandero 16/ Duster 17/ Lodgy 19/ Megane 12. інформації автомобіля та роботи рульового управління.
CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом підключення в автомобілях: RENAULT Sandero 19/Clio 18/Captur 19/Duster Oroch 20/Captur 18/Duster 20/Captur 15-17. Використовується для виведення бортової інформації автомобіля та роботи кермового управління.
Перехідник для підключення магнітол планшетного типу 7", 9", 10.1" Carav 16-039. 16 pin роз'єм (22 x 10 mm). Для автомобілів: Audi з роз'ємом Quadlock, Seat з роз'ємом Quadlock, Skoda з роз'ємом Quadlock, Volkswagen з роз'ємом Quadlock
Комплект проводів для заміни штатних головних пристроїв на магнітоли CraftAudio, QLine, Baxster із 16-PIN роз'ємом підключення. Сумісна з авто: RENAULT Captur 15-17