Stealth DVR ST 120- Універсальний відеореєстратор в дзеркалі заднього виду, що забезпечує повний контроль на дорозі. Відеореєстратор легко кріпиться на штатне дзеркало заднього виду і завдяки своєму вигляду практично непомітний в автомобілі. Додаткова виносна камера, що монтується в задній частині автомобіля, не тільки веде зйомку дорожньої ситуації позаду авто, але й завдяки виведенню зображення на головний екран відеореєстратора, значно полегшує паркування. Додаткова камера виконує дві функції. Перша – при включенні задньої швидкості, вона автоматично транслюватиме зображення з обстановкою позаду транспортного засобу, тим самим, забезпечуючи видимість усіх об'єктів, які можуть стати причиною удару або зіткнення при паркуванні, тобто в тандемі з основним пристроєм вона стає повноцінним радаром паркувального. Другою функцією є зйомка всього, що відбувається за автомобілем, що часом додає інформативності для розслідування події.
Основна камера реєстратора Stealth DVR ST 120 веде зйомку вдозволі1920х1080піксель, чого цілком достатньо для того, щоб розглянути всі дрібниці, нюанси, короткі епізоди, проаналізувати дії всіх учасників, на основі чого максимально ретельно розібратися в обставинах інциденту.
Варто згадати, що модель виконана у вигляді дзеркала заднього огляду. Подібні конструкції дуже зручні у використанні: по-перше, забезпечується повна видимість проїжджої частини, а по-друге, ризик крадіжки пристрою зведений до мінімуму.
Автореєстратор Stealth DVR ST 120 оснащений вбудованимдисплеєм діагоналлю 4,3 дюйма з роздільною здатністю 480х272, Що виключить у разі необхідності швидкого вирішення спірної ситуації прямо на місці, пошук зовнішніх моніторів.
Кут огляду об'єктива демонструє оптимальний показник – 1200. У кадр буде видно масу різних об'єктів, які можуть зробити істотні корективи в процесі розгляду, наприклад, світлофори, при цьому на зображенні не буде ніяких спотворень і ефекту "рибячого ока".
Для захисту важливих файлів від перезапису в циклічному режимі, пристрій вбудований G-сенсор, автоматично зберігає ролики з екстремальними подіями в спеціальній папці на карті пам'яті.
Характеристики:
- Чіпсет - АС5201В
- Матриця - 1/4“ CMOS, SC1043
- Кут огляду – 120°
- Дисплей - РК 4.3”, (480х272)
- Дозвіл запису -1920×1080 (30 к/с), 1280×720 (30 к/с), 640х480 (30 к/с) - фронтальна камера, 640х480 (25 к/с) - зовнішня камера
- Формат відео - AVI
- Фото - до 3 Мп, JPEG
- Підтримка карт пам'яті - microSDHC до 32 Гбайт, клас 6 та вище
- Акумулятор - 400 мАг
- Інтерфейс -USB/AV-IN
- Харчування – 5 В, 1 А
- Звук - вбудований мікрофон, динамік, РСМ
- Детектор руху – вбудований
- G-сенсор - вбудований
- Камера заднього виду – у комплекті
- Режим паркування - вбудована функція
- Габаритний розмір – 303 х 84 х 35 мм