Baxster BSF-3530BT — це сучасний 1DIN медіа-ресивер із широким набором функцій, якісним звуком, Bluetooth 5.3 з можливістю підключення двох телефонів, 32-смуговим еквалайзером, продуманим дизайном і функцією швидкого заряджання 2.1 А.
Основна особливість цієї магнітоли — наявність Bluetooth 5.3 з можливістю одночасного підключення кількох телефонів, відтворення музики зі смартфона, а також можливістю здійснювати й приймати дзвінки завдяки функції Hands-Free.
Пристрій обладнано якісним LCD-дисплеєм, інформація з якого добре читається практично під будь-яким кутом і за будь-якого освітлення. Щоб магнітола гармонійно виглядала в інтер’єрі вашого авто, передбачено 7 кольорів підсвічування кнопок.
Для зручності водія й пасажирів у комплект входить зручний компактний пульт дистанційного керування, який дозволяє управляти основними функціями пристрою. Також доступний мобільний застосунок AUDIO DSP Control, який можна завантажити, відсканувавши QR-код на упаковці. Це застосунок дає змогу керувати основними функціями ресивера (Bluetooth, радіо, відтворення з USB/SD-носіїв, регулювання гучності тощо) зі смартфона на Android або iOS.
Після встановлення застосунку під’єднайте смартфон через Bluetooth до магнітоли. Дочекайтеся, коли на екрані з’явиться напис BT ON, і запустіть програму. Додаткові налаштування не потрібні — застосунок автоматично підключається до ресивера й готовий до використання.
Вбудований підсилювач YD7388 потужністю 4×50 Вт забезпечує чисте й насичене звучання ваших улюблених композицій. Є 4 лінійні виходи RCA для підключення зовнішнього підсилювача, а також багатофункціональний 32-смуговий еквалайзер з 8 попередньо встановленими програмами й можливістю ручного налаштування звукової сцени в авто через зручний мобільний додаток.
Відтворення музики можливе як зі смартфона через Bluetooth, так і з інших пристроїв, підключених через AUX або USB / MicroSD-носії. Медіа-ресивер BAXSTER підтримує більшість популярних аудіоформатів, включно з WMA, AAC, FLAC, APE.
Ну і, звичайно, радіо ніхто не скасовував — тут також усе на високому рівні. Завдяки якісному радіомодулю RDA5807 забезпечується стабільний прийом сигналу практично в будь-якому куточку країни.
Приємним бонусом у дорозі стане функція швидкого заряджання 2.1 А для ваших гаджетів.
Типорозмір: 1 DIN
Знімна передня панель: немає
Дисплей: 40P-VA LCD
Підсвічування кнопок: мультиколірне (7 кольорів)
Bluetooth: так (BT 5.3)
Підключення кількох пристроїв: так
Звонки Hands-Free: так
Функція APP Connection: так (керування через застосунок “AUDIO DSP Control”)
Максимальна вихідна потужність: 4 × 50 Вт
Охолодження: радіатор
Підсилювач: YD7388
Радіомодуль: RDA5807
Підтримувані формати: MP3/WMA/id3/AAC/FLAC/APE
Вбудований еквалайзер: так (32-смуговий)
Тонкомпенсація: так
USB-вхід на передній панелі: так
Слот для карт MicroSD: так (до 32 ГБ)
Аудіовхід AUX: так
Лінійний вихід RCA на задній панелі: так (4 RCA)
Заряджання телефону: так (швидка зарядка 2.1 А)
Пульт ДК: так
Годинник: ні
ISO-роз’єм: так (у комплекті)
Гарантія: 12 міс