Мультимедійний монітор Baxster CA7 Carply/AndroidAuto 7"

Код товару: 35983
Бренд: BAXSTER
Тільки ОПТ

0 відгуків
Короткий опис

Екран: 7" IPS 2.5D. Сенсорне управління. OS Linux. Bluetooth 4.0 з гучним зв'язком і A2DP. FM-модулятор. CarPlay/Android Auto. Відеовхід 2,5 Jack. USB вхід. Підтримка карт microSD. Пульт на кермо в комплекті. Живлення: 9-14 V. Кріплення - присоска.

Універсальний монітор на операційній системі Linux з сенсорним 7" екраном, Bluetooth, CarPlay, Android Auto, FM-модулятором і відеовходом.

Головні особливості монітора:

-7" IPS 2.5D із сенсорним керуванням та додатковими сенсорними кнопками ліворуч від екрану.

-Операційна система Linux для швидкої та чіткої роботи системи без зайвих налаштувань та оновлень.

- Бездротовий CarPlay та AndroidAuto для підключення смартфона. Просто підключіть телефон та користуйтеся навігацією, здійснюйте дзвінки або відтворюйте аудіо та відео з телефону на екрані монітора. Для підключення достатньо просто підключити монітор до телефону через Bluetooth, потім увімкнути Wi-Fi на телефоні і система автоматично виведе картинку з телефону на екран монітора. Деякі моделі смартфонів не підтримують бездротове підключення, в цьому випадку достатньо підключити телефон за допомогою USB-кабелю.

-Bluetooth 4.0 з гучним зв'язком та A2DP+ вбудований мікрофон дозволяє здійснювати дзвінки або приймати вхідні дзвінки через монітор. Звук виводиться на штатні динаміки автомобіля через кабель AUX або через FM трансмітер. Також ця функція дозволяє виводити музику з телефону на монітор, а з монітора через FM-трансмітор або AUX на магнітолу.

-FM трансмітер про яке йшлося вище, дозволяє виводити звук із монітора на штатну акустику авто. Для цього потрібно включити радіо на штатній магнітолі авто, потім натиснути на іконку FM-запуск на екрані монітора, вибрати одну з 6 частот на екрані монітора і потім виставити таку саму частоту на штатній магнітолі. На цьому налаштування закінчено. Тепер звук із монітора транслюється на штатну магнітолу. Ви можете підключити флешку або картку пам'яті з музикою або відео до монітора, і звук буде виводитися на штатні динаміки.

-Аудіо вихід для підключення до штатної магнітоли. У комплекті іде кабель Jack-Jack. Підключіть цей кабель до магнітоли та до аудіовиходу монітора і звук з монітора буде виводитись на штатну акустику авто. По суті, це провідна версія попередньої функції.

- USB + microSD вхід дозволяють підключити зовнішні пристрої та відтворювати відео/аудіо файли.

- AV-in вхід 2,5 Jack дозволяє підключити зовнішні джерела сигналу, такі як реєстратор або камера. Для підключення камери заднього виду (тільки формат CVBS) необхідний спеціальний перехідник Jack 2.5 - тюльпан.

- Унікальний пульт на кермо - Для зручності керування в комплекті йде зручний пульт, що кріпиться на кермо авто. Довний пульт дозволяє регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки.

Для кріплення використовується спеціальне кріплення із присоскою. У комплекті йде спеціальна підставка із двостороннім скотчем, яку можна прикріпити до торпедо авто та вже до неї прикріпити присоску.

Характеристики:

  • Екран: 7" IPS 2.5D.
  • Сенсорне керування.
  • Операційна система – OS Linux.
  • Bluetooth 4.0 з гучним зв'язком та A2DP.
  • FM-модулятор.
  • CarPlay/Android Auto.
  • Аудіовихід AUX
  • Відеовхід 2,5 Jack.
  • USB вхід.
  • Підтримка карток microSD.
  • Пульт на кермо у комплекті.
  • Живлення: 9-14V.
  • Кріплення – присоска.
  • Температура використання - -20 ... +70;
  • Гарантія 12 місяців

Комплектація:

  • Монітор
  • Кріплення з присоскою
  • Монтажний майданчик із двостороннім скотчем
  • Блок живлення в прикурювач
  • AUX кабель

 

Відгуки Мультимедійний монітор Baxster CA7 Carply/AndroidAuto 7" 
Увійдіть щоб залишити відгук.
Y-кабель міжблоковий (2 мама - 1 тато) AWM S2F-30
#36633
Y-кабель міжблоковий (2 мама - 1 тато) AWM S2F-30
Екранований, повністю ізольовані штекери, позолочені роз'єми, дуже гнучкий. Міжблочний кабель RCA 0,23 м. Y-кабель. 2 мама - 1 тато
Тільки ОПТ
Автосигналізація Sheriff APS-2400 без сирени
#10139
Автосигналізація Sheriff APS-2400 без сирени
Автомобільна охоронна система з роздільним керуванням та додатковим програмованим каналом. Динамічний код Двоканальний приймач (можливість програмування до чотирьох передавачів). РЕЛЕ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!!!
Тільки ОПТ
Двоканальний Full HD відеореєстратор GT R Twin
#29391
Двоканальний Full HD відеореєстратор GT R Twin
Роздільна здатність запису камер фронт. та салону: Full HD 1920х1080, швидкість запису 30 кс., Кут огляду камер фронт. /салону: 160 ° / 120 °, 6-шарова оптика. Wi-Fi, функції WDR, LDWS, FCWS. GPS – опція. G-sensor, Відеокодек MJPEG (MOV). IPS сенсорним дисплеєм 3", поворотним кріпленням та ІЧ підсвічуванням камери салону
Тільки ОПТ
Відеореєстратор GT R Techno
#29392
Відеореєстратор GT R Techno
4К UltraHD відеореєстратор з Wi-Fi, GPS та магн. кріп. з передачі живлення. Cенсор: Sony IMX335, Роздільна здатність запису: UltraHD 3822х2160, 25 кадр.с., SuperHD 2704x1520, 30 кадр.с., кут огляду: 140 °, 6-шарова оптика. Роздільна здатність фото: 18 Mp. Функції Wi-Fi, GPS, WDR, титри держ. номери відео. Відеокодек H.264 (MOV). Вбудований LCD дисплей: 2.5" з таймером відключення. G-sensor, захист файлів від циклічного перезапису. microSDXC до 128Gb.
Тільки ОПТ
Відеореєстратор GT R One
#29394
Відеореєстратор GT R One
Роздільна здатність запису Full HD 1920х1080, швидкість запису 30 кадр.сек, кут огляду камери 160", 5-шарова оптика. Функція WDR, Відеокодек H.265 (MP4). Вбудований LCD дисплей 2,0"" 320x240 з таймером. -Fi, G-sensor, microSDHC до 64Gb.
Тільки ОПТ
Мультимедійний центр Baxster BMS-B1509 Carplay/AndroidAuto 9"
#35981
Мультимедійний центр Baxster BMS-B1509 Carplay/AndroidAuto 9"
Розмір магнітоли: 9” (230/220х130х55 mm). OS: Linux. Процесор: AllWinner F133. Дисплей: 9" TFT. Bluetooth: 5.0. CarPlay / AndroidAuto / MirrorLink. GPS модуль: Ні. Підсилювач звуку: YD-7388 IC. Максимальна потужність: 4×45 Вт. Підтримка сабвуфера: так (1 канал). Аудіо / відео вихід : Так. Розмір магнітоли: 9” (230/220х130х55 mm)
Тільки ОПТ
Мультимедійний центр Baxster BMS-B1510 Carply/AndroidAuto 10"
#35982
Мультимедійний центр Baxster BMS-B1510 Carply/AndroidAuto 10"
Розмір магнітоли: 10” (250/241х146х55 mm). OS: Linux. Процесор: AllWinner F133. Дисплей: 10" TFT. Bluetooth: 5.0. CarPlay / AndroidAuto / MirrorLink. GPS модуль: Ні. Підсилювач звуку: YD-7388 IC. Максимальна потужність: 4×45 Вт. Підтримка сабвуфера: так (1 канал). Аудіо / відео вихід : Так.
Тільки ОПТ
Габарит LED Philips Ultinon Pro3100 11961СU31B2 (2 шт.)
#36428
Габарит LED Philips Ultinon Pro3100 11961СU31B2 (2 шт.)
Тип Лампи: Світлодіодна LED. Призначення: Габаритні лампи/ Лампи поворотів/ Підсвічування Салону/ Задня оптика. Цоколь лампи: W5W. Потужність: 0.6 Вт. Напруга: 12 В. Колірна температура: 6500К. Колір свічення: Білий. Обманка: Без Can-Bus. Комплект 2шт.
Тільки ОПТ
Герметик професійний для фар UPS чорний
#31963
Герметик професійний для фар UPS чорний
Герметик для перепакування та реставрації фар, герметизації скла та пластикових деталей в авто. Довжина: 5 м (бобіна в коробці); товщина: 9-10 мм. Колір чорний
Тільки ОПТ
Кришка блоку фари гумова 80 мм
#28121
Кришка блоку фари гумова 80 мм
Гумова кришка-заглушка для фар ближнього/дальнього світла. Кришка виготовлена ​​з міцної, термостійкої та досить еластичної гуми. У діаметрі розтягується приблизно 5 мм. Діаметр: 80 мм. Висота: 55 мм.
Тільки ОПТ
Монітор Gazer HR100
#30530
Монітор Gazer HR100
Універсальний монітор задніх пасажирів. Оснащений Full HD екраном з IPS матрицею та діагоналлю 11.6''. Дозволяє дублювати контент з автомагнітоли та переглядати фільми із зовнішніх накопичувачів. На корпусі є роз'єм USB та Mini Jack – для навушників. Має вбудований переглядач для фото та текстових файлів. Керується з кнопок та пульта ДК. Готовий до встановлення комплект.
Тільки ОПТ
Накладка на підголовник Baxster BHA11232F black
#27971
Накладка на підголовник Baxster BHA11232F black
Тип: накладка на підголівник. Екран: 10,6" IPS (16х9). Роздільна здатність: 1920x1080. Живлення: 12В. ОС Android 9.0. Пам'ять RAM: 2Gb / ROM 32Gb. Процесор: 4 ядерний A53 1,6 ГГц. -in, HDMI, USB, SD, FM трансмітер Можливість підключення 3G модемів Підтримка форматів: MP3/MP4/WMA/WAV/MPEG2/MPEG4/MKV/AVS/VC1/RM/RMVB/AVI/VP6/VP8
Тільки ОПТ
Монітор портативний Baxster M-770H 7"
#27516
Монітор портативний Baxster M-770H 7"
Екран: 7" LCD. Співвідношення сторін: 16:9. роздільна здатність - 800*480. Живлення: 9-24V. Пульт ДК. Потужність: 2W. 2 відеовходи. Стандарт - PAL/NTSC. 2 типи кріплень: в підголовник і на торпедо.
Тільки ОПТ