МОЖЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
Ключова перевага відео інтерфейсу Gazer VC500-NAC – це можливість підключити три додаткові відео джерела на головний пристрій Citroen або Peugeot. Як правило, штатна мультимедійна система NAC system (High/Low-end) не дозволяє підключити неоригінальні аудіо відео системи, такі як камера заднього або переднього вигляду, система кругового огляду. У деяких випадках на штатному головному пристрої немає роз'ємів для підключення. Але якщо у вашому Citroen та Peugeot автовиробником вже встановлений дисплей – цілком логічно використовувати його для виведення необхідного вам відео. За допомогою інтерфейсу Gazer VC500-NAC можливе підключення двох аналогових відеосигналів до штатної мультимедійної системи та виведення зображення на оригінальний дисплей автомобіля.
При установці відео інтерфейсу Gazer VC500-NAC можна підключити додаткові помічники безпеки - камеру заднього вигляду, камеру переднього огляду, систему кругового огляду, а також отримати функцію промальовування траєкторії руху автомобіля під час паркування, відображення оригінального парктроніка на зображенні з камер. Два додаткових відео входу дозволять підключити до оригінальної мультимедійної системи NAC system (High/Low-end) відеореєстратор або інші джерела відео.
ВСТАНОВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ
Встановлення та підключення мультимедійного інтерфейсу Gazer VC500-NAC здійснюється за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без пошкоджень оригінальної проводки Citroen та Peugeot. Відео інтерфейс встановлюється за дисплеєм автомобіля, підключається до мультимедійної системи та CAN шини за допомогою оригінального кабелю. При активації інтерфейсу відбувається перемикання режиму роботи мультимедійної системи, екран автомобіля виводиться зображення від відео інтерфейсу Gazer VC500-NAC.
Активація мультимедійного інтерфейсу Gazer і перемикання відео джерел виконується штатною кнопкою автомобіля (NAVI, TEL, Voice), або додатковою зовнішньою кнопкою з комплекту поставки (якщо Citroen і Peugeot не мають оригінальної кнопки управління навігацією. Режим камери заднього виду або кругового огляду активується автоматично при кожному увімкнення задньої передачі.
ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АССИСТЕНТА
Відео інтерфейс Gazer VC500-NAC дозволять підключити та використовувати такі важливі системи безпеки, як камера заднього виду, система кругового огляду, а також паркувальний асистент.
При установці камери заднього виду або системи кругового огляду Gazer на зображенні буде показано траєкторію руху Citroen і Peugeot (функція IPAS) – паркувальні лінії будуть вказувати напрямок руху автомобіля в залежності від повороту рульового колеса.
Якщо в автомобілі встановлено оригінальний асистент для паркування – інформація з нього буде також відображатися одночасно із зображенням камери або кругового огляду (функція PDC). Якщо ваш автомобіль не оснащений оригінальними парктрониками, ви можете встановити паркувальний асистент Gazer - мультимедійний інтерфейс Gazer VС500 відобразить інформацію з неї так само, як із заводської системи.
Максимальний рівень безпеки під час паркування та руху в обмеженому просторі надасть система кругового огляду Gazer, показавши зображення навколо всього автомобіля у ракурсі «вид зверху», без сліпих зон та затримок. Наприклад паркування біля високих бордюрів, рух вузьким мостом, або маневри серед невисоких стовпчиків або клумб стануть абсолютно комфортними та безпечними як для пішоходів, так і для вашого Citroen та Peugeot. Дана система також виконує функцію автомобільного реєстратора і системи охоронного відеоспостереження, записуючи відео не тільки під час руху, але так само і в припаркованому автомобілі за сигналом від датчика удару.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ВІДЕО ДЖЕРЕЛ
Відео інтерфейс Gazer VC500-NAC дозволяє підключити не тільки камеру заднього виду, але й два додаткові відео джерела до мультимедійної системи NAC system (High/Low-end). Ви можете підключити відеореєстратор та камеру переднього огляду або будь-яку іншу комбінацію з двох відео джерел. Активація та перемикання даними джерелами здійснюється за натисканням кнопки, а відео від камери заднього виду або системи кругового огляду буде виводитись на дисплей Citroen та Peugeot автоматично при включенні задньої передачі.
Характеристики:
VC500-NAC |
Тип підключення | Plug&Play (LVDS) |
IPAS | + |
PDC | + |
RGB вхід | - |
Перемикання режимів* | Оригінальна кнопка / Увімкнення при задній передачі |
Комплектація | |
Підключення камери заднього виду | + |
Підключення передньої камери | + |
Кількість AV входів | 3х Video-in (тільки відео) |
Коментарі | Сумісні зі штатним кольоровим монітором 8" із сенсорним керуванням. |
* Залежить від моделі авто |