Опис H-8888:
Формат пристрою передбачає мінімальний розмір, що дозволяє розташувати його в будь-якому, навіть на перший погляд недоступному місці в авто, завдяки компактним розмірам і яскравій колірній LED індикації дисплей пристрій забезпечить відмінний рівень зчитуваності параметрів. Дисплей пристрою Longhorn H-062 однаково добре виглядатиме як у великому чоловічому автомобілі, так і в яскравій маленькій жіночій машинці.
Корпус пристрою, як і всі елементи, виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує не лише відмінні естетичні властивості, а й високі споживчі характеристики.
Установка стандартна, тому що дисплей відноситься до стандартного типу дротових пристроїв і може бути встановлений у будь-якому зручному місці.
Технічні характеристики H-8888:
Номінальна напруга: DC12 В
Робоча напруга: DC10~16 В
Робочий струм: 30-280 мА
Дистанція точного сканування: 0,2-1,5 м
Зона видимості датчиків: 0,2-2,5 м
Ультразвукова частота: 40 Кгц
Температура температури: -30~+70°C.
Розмір дисплея: 79*31*18 мм
Діаметр датчиків: 21 мм