S2-W8D4
8 дюймовий (20 см) сабвуфер нового покоління серії S із двома звуковими котушками опором 4+4 Ом
У нових сабвуферах серії S застосовані технології від сабвуферів вищих серій, які дадуть глибину та насиченість звучання, оживлять вашу музику. Завдяки високотехнологічним матеріалам та ноу-хау Alpine ці сабвуфери створять потужний бас із низькими спотвореннями за прийнятною для бюджету ціною.
Сабвуфер S-W8D4 20 см (8 дюймів) 300 Вт RMS. Нова конструкція дифузора поєднує в собі вуглецеве волокно і поліпропілен для легкої ваги та міцності. Фірмовий підвіс (HAMR) забезпечує максимальний та лінійний хід і зробить спотворення мінімальними. Зручні перемички полегшують перемикання з імпедансу 2 Ом на імпеданс 8 Ом для адаптації до вашої системи. Цей сабвуфер однаково добре підходить як для фазоінвертних, так і закритих ящиків. Ви матимете вибір: потужний, громоподібний і пронизливий бас або щільний, швидкий і точний.
Доповніть звукову систему 8-дюймовим (20 см) сабвуфером S2-W8D4 серії S; він створений для забезпечення потужного басу за доступною ціною.
Маючи вражаючу потужність 300 Вт RMS і пікову потужність 900 Вт, сабвуфери серії S мають видатні характеристики. Маючи широкий діапазон частотної характеристики від 35 Гц до 215 Гц і чутливістю 83 дБ (SPL @ 1 Вт / 1 м), ці сабвуфери забезпечують потужне і точне відтворення низьких частот у різних музичних жанрах.
У сабвуферах серії S встановлена фірмова підвіска High-Amplitude Multi-Roll (H.A.M.R.) зі старших серій. Це підвіс забезпечує контрольоване переміщення дифузора, що забезпечує неймовірну точність роботи сабвуфера. Також за рахунок особливої конструкції, підвіс надає мінімальний вплив на роботу центруючої шайби сабвуфера. Результат - спотворення в звуку мінімальні, тільки бас і нічого зайвого.
Потужний ударний бас
Завдяки легкому, але міцному поєднанню вуглецевого волокна та поліпропілену, сабвуфер серії S забезпечує глибокий бас із низьким рівнем спотворень, які підкреслюють глибину та насиченість вашої музики.
Подвійна звукова котушка (DVC) з простими в установці перемичками полегшує встановлення сабвуферів серії S. Нова система кріплення з поворотним замком дозволяє легко встановлювати та знімати додаткове декоративне кільце без кріпильних гвинтів.
Ідеальна відповідність потужності
Розкрийте всі звукові можливості ваших сабвуферів серії S за допомогою ідеально підібраних потужностей підсилювачів серії S від Alpine. Підключіть один сабвуфер S2-W8D4 до монопідсилювача S2-A60M потужністю 600 Вт. Але якщо хочете ще більшої віддачі і приголомшливого басу, підключіть два або більше сабвуферів S2-W8D4 до підсилювача S2-A120M потужністю 1200 Вт для забезпечення оптимальної якості звуку та точного контролю ходу дифузора.
Нові сабвуфери серії S доступні в розмірах 12 дюймів, 10 дюймів та 8 дюймів і мають по дві звукові котушки 2Ω або 4Ω.
Всі компоненти S-серії спроектовані таким чином, щоб ідеально поєднуватись з лінійкою підсилювачів, сабвуферів та динаміків Alpine S-серії для створення ідеальної системи. Компоненти S-серії призначені для людей, які хочуть створити чудову звукову систему, не виходячи за межі бюджету, для отримання захоплюючого та чудового звучання високої роздільної здатності.
Загальна інформація
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ