Опис nTray 8732 Mazda 3 (2010):
КомпаніяnTray- провідний виробник штатної автоелектроніки представляє до Вашої уваги нову модель штатної навігаційно розважальної системи nTray 8732 для автомобіля Mazda 3 '10! Цей пристрій розроблено на базі передових технологій у галузі штатної автомобільної електроніки. Дана модель працює на базі 2 процесорів, оновлене ПЗ сприяє зручній та гармонійній роботі пристрою з Вашим автомобілем!
Цей мультимедійний центр встановлюється в штатне місце автомобіляMazda 32010 року. Автомагнітола має величезний 8-дюймовий монітор з цифровим сенсорним екраном високої роздільної здатності (800х480), DVD програвач, який зчитує всі відомі відео- та аудіоформати MP4, DivX, XViD, MPEG2, MPEG4, DVD, MP3, WMA, JPEG, BMP, можливість носіїв USB, DVD, TV- та радіоприймач, удосконалений GPS-навігатор, що підтримує карти iGO8, Автосупутник, Навітел. Крім того, автомагнітола оснащена входом для камери заднього виду і Bluetooth профілем hands-free для підключення телефону.
Продуманий сучасний дизайн ідеально впишеться в інтер'єр Вашого авто, а інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс зробить управління максимально комфортним пристроєм.
У магнітолі також є вбудованийTV тюнер, що дозволяє не пропустити ваші улюблені телевізійні передачі. Завдяки спеціальним роз'ємам аудіо-відео входів є можливість підключити цифровий DVB-T тюнер і багаторазово покращити якість зображення, що транслюється. Пристрій має багату комплектацію, в тому числі і картку на 1GB для карток iGO8, навител, автосупутник.
Відтепер Ви завжди залишатиметеся на правильному шляху, а Ваші пасажири насолоджуватимуться музикою чи фільмом завдяки двозонній роботі мультимедійного центру.
Технічні характеристики nTray 8732 Mazda 3 (2010):