Камера заднього виду Gazer CC3005-3AE (VW)
Штатна установка в авто
Відеокамера заднього виду Gazer СС3005-3AEпризначена для встановлення замість емблеми кришки багажника автомобіля у вигляді моторизованого значка VW (функція відкриття емблеми під час увімкнення камери). Камера інтегрована в корпус кріплення у вигляді оригінальної емблеми VW автомобіля, зі збереженням кнопки відкриття кришки багажника. Кріплення як емблеми є повноцінним аналогом заводського компонента авто. Монтаж емблеми з камерою займе мінімум часу та зусиль, а сам процес встановлення не вимагатиме жодних монтажних пошкоджень кузова.
Повний комплект для підключення Plug&Play
Модель передає відеосигнал у форматі RGB та оснащена спеціальним роз'ємом для підключення до оригінального головного пристрою автомобіля (RNS315/510/810/RCD510). Таким чином, ви отримуєте повноцінну штатну камеру, спеціально розроблену для автомобіля VW і повністю сумісну з ним.
Комплект постачання відеокамери включає все необхідне для швидкого та нескладного монтажу та підключення за принципом Plug&Play. В комплект комплектації входять: кабель для підключення живлення, кабель відеосигналу зі спеціальним роз'ємом, а також кабель підключення кнопки відкриття кришки багажника. У блоці комутації та управління передбачено повний набір роз'ємів і проводів і все продумано до дрібниць, щоб автовласнику не доводилося щось доопрацьовувати чи докуповувати.
Ультрагерметичний корпус із захистомIP67
Паркувальна камера Gazer СС3005-3AEвиконана в мініатюрному ультрагерметичному форм-факторі з реальним ступенем захисту IP67 та широким діапазоном робочих температур, що становить від -30°С до +70°С. Корпус камери повністю захищений від попадання пилу та вологи всередину, тому пристрій гарантовано забезпечить безвідмовну роботу в найекстремальніших умовах: бруд, пил та незліченні мийки під високим тиском.
Якісне відео під час огляду вночі
Відеокамера Gazerпобудована на базі надчутливого сенсора CMOS 1/3” останнього покоління із спеціальними налаштуваннями для ефективної роботи в умовах низького освітлення. В результаті водій отримує чіткий інформативний відеосигнал у дощ, туман та практично повній темряві. Іншими словами, відеокамера вночі «бачить» краще за людське око, що вже встигло стати «візитною карткою» Gazer. Широкий кут огляду камери 170 ° дає можливість отримати максимум візуальної інформації в кадрі та об'єктивно оцінювати ситуацію позаду автомобіля під час руху заднім ходом. При цьому передача сигналу камери здійснюється в дзеркальному відображенні, що забезпечує комфортне сприйняття зображення, як при звичному перегляді в дзеркало заднього виду.
Адаптивна паркувальна розмітка з функцією відключення
Особливість зображення звідеокамери Gazer- Фірмова паркувальна розмітка на відео. Як відомо, ширококутні лінзи 170 º характеризуються частковим «округленням» зображення (ефект «риб'яче око»). Стандартні лінії для паркування в звичайних камерах заднього виду не повторюють дані спотворення, і, отже, дають помилкову картину перешкод під час паркування. У відеокамері заднього виду Gazer допоміжна розмітка для паркування спеціально примальована таким чином, щоб з точністю повторювати всі геометричні спотворення об'єктів в кадрі. З зображенням з камери водій зможе точно оцінювати реальні відстані до перешкод, у тому числі при паркуванні під кутом. Крім цього, можливість відключення розмітки стане відмінним рішенням для тих автомобілістів, які вважають за краще орієнтуватися за зображенням без паркувальних ліній.
Технічні характеристики
Модель | Gazer СС3005-3AE |
Сенсор | CMOS 1/3” |
Дозвіл | 520 ТВЛ |
Формат відеосигналу | RGB |
Кут огляду | 170º |
Ступінь захисту | IP67 |
Паркувальна розмітка | Так, із компенсацією спотворень; можливість відключення розмітки |
Дзеркальне зображення | Так |
Тип підсвічування | Ні |
Чутливість | 0,1 Lux |
Співвідношення сигнал/шум | › 46dB |
Напруга живлення | DC 12V |
Температура експлуатації | -30 ° - +70 ° |
Автомобілі: